O NAS

AGMAZ

Firma "AGMAZ" Agnieszka Mazur została stworzona z myślą o klientach, którzy cenią wysoką jakość usług transportowych realizowanych na terenie kraju, Unii Europejskiej, jak i w państwach poza unijnych. Firma działa na rynku od 2007 roku i cały czas prężnie się rozwija. Naszymi priorytetami jest indywidualne podejście i dostosowanie usług do konkretnych potrzeb klienta, solidność, czytelna komunikacja oraz elastyczność.

W oparciu o wiedzę, jak i doświadczenie naszych pracowników oraz kierowców, oferujemy kompleksowe doradztwo logistyczne i spedycyjne. Pozwala nam to na stabilizację i pewność w realizacji usług dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić, że nasz transport będzie na najwyższym poziomie. Realizujemy zamówienia zarówno od dużych Przedsiębiorstw, jak i małych Firm. Jesteśmy firmą, która ceni klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych.

Naszą firmę tworzy wykwalifikowany zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w branży Transportowo-Spedycjno-Logistycznej. Wykonują oni swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i pasją.

Nadrzędną koncepcją działalności firmy "AGMAZ" Agnieszka Mazur jest tworzenie partnerskich relacji we współpracy z klientami. W naszych działaniach jesteśmy niezawodni, przez co cieszymy się uznaniem i zaufaniem klientów w kraju, jak również za granicą.

Nasza Flota to ponad 900 pojazdów dzięki czemu zapewniamy stabilną i terminową współpracę dla wszystkich naszych klientów.

Copyright © 2019